Naujas prekinis ženklas – kokybės simbolis

Šiloporas - ideali šilumos izoliacijaPagaliau pirkėjus pasiekė mūsų produkcija su nauju prekiniu ženklu – “Šiloporas” ir “Šiloporas Neo”. Šis ženklas yra kartu ir mūsų kokybės ženklas, patvirtinantis, kad termoizoliacija pilnai atitinka technines charakteristikas ir standarto reikalavimus, ir pirkėjams neteks gailėtis nusipirkus nekokybišką izoliaciją. Norėdami patenkinti rinkoje augantį „Šiloporo“ poreikį, visu pajėgumu paleidome antrąją, bene modermiausią Lietuvoje, polistireninio putplasčio gamyklą Rietave.

 

Pastaruoju metu ypač auga fasadinio polistireninio putplasčio paklausa. Matyt, tai susiję su visuomeninių objektų renovacijomis. “Šiloporas” ne tik padeda taupyti biudžeto pinigus – tai geriausia šiluminė izoliacija už mažiausia kainą, bet ir sukuria komfortą – mokiniams, seneliams, darželinukams nebereiks šalti žiemą.

 

Netikėtai išaugo “Šiloporas Neo” paklausa. Pagaliau rinka įsitikino, kad termoizoliacinės plokštės iš pilkšvojo polisterinio putplasčio pasižymi neįtikėtinai mažu šiluminiu laidumu. Tai optimaliausias sprendimas renovuojant senus bei statant energetiškai taupius, tarp jų ir pasyviuosius, namus.