Sertifikuota UAB „Tex systems” termoizoliacinė sistema su Šiloporu

UAB „Tex systems” atliko sudėtinės termoizoliacinės sistemos TEX THERM PREMIUM B1 sertifikacijos procedūrą su UAB „Kauno šilas“ gaminamu polistireniniu putplasčiu „Šiloporas“ ir įgijo atitinkamą Europos techninį liudijimą.

 

Čia pateikiamas liudijimas.

 

 

Išorinė sudėtinė termoizoliacinė sistema (ISTS)su polistireniniu putplasčiu – tai tiesiai ant pastato fasado tam tikra technologija ir tvarka montuojamas gaminių komplektas, sudarytas iš armuoto plonasluoksnio tinko su stiklo audinio tinkleliu, klijų, mechaninių tvirtinimo elementų, specialaus fasadinio polistireninio putplasčio Šiloporas. Tokia sistema gali būti apdailinama sintetiniu dekoratyviniu tinku arba mineraliniu dekoratyviniu tinku su fasadiniais dažais. Šios dangos lengvai plaunamos, elastingos, atsparios lietui ir ultravioletiniams saulės spinduliams, neleidžia vandeniui patekti į konstrukciją ir laidžios vandens garams. Toks šiltinimo variantas tinka visų rūšių gyvenamiesiems, viešosios paskirties bei pramoniniams pastatams ir yra ekonomiškai optimalus – nereikalaujantis ypač brangių medžiagų.

 

Sistema TEX THERM PREMIUM B1 su polistireniniu putplasčiu priskiriama B-s1,d0 degumo klasei ir yra II naudojimo kategorijos pagal atsparumą smūgiui. Tokios degumo klasės gaminius galima teisėtai ir be apribojimų naudoti I atsparumo ugniai pastatams, t. y. ne tik mažaaukščiams, bet ir daugiaaukščiams gyvenamiesiems namams, viešiesiems bei pramoniniams pastatams, šiltinti.

 

Norint laiduoti ISTS ilgaamžiškumą ir patvarumą, būtina naudoti tik sistemas, turinčias Europos techninį liudijimą (ETL). Įrenginėjant ISTS, privalu laikytis sistemos įrengimo instrukcijų!